DYSCYPLINY I DRUŻYNY SPORTOWE

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

Maciej Kruszewski

Trener Młodzieżowej Reprezentacji Polski U20K, U16K
Trener Reprezentacji Mazowsza, Trener drużyn seniorskich I i II Ligi Koszykówki Kobiet, Medalista OOM, Finalista MPK w kat. Juniorek St. , Juniorek, Kadetek, Młodziczek

„Jak życie, koszykówka jest nieprzewidywalna. Nie ważne jak bardzo się starasz je kontrolować, zawsze ma sposób na ciebie. W koszykówce jak w życiu, prawdziwa radość pochodzi z bycia w pełni obecnym w każdym jej momencie...” Doskonal swój prawdziwy potencjał w naszej szkole. W szerokiej ofercie są zarówno treningi indywidualne jak i zespołowe , analiza potencjału mamy przygotowany specjalny program warsztatów koszykarskich.

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

Przemysław Piros

TRENER

Trener II klasy piłka nożna, były zawodnik klubów Hutnik Warszawa i KS Łomianki, uczestnik Pucharu Polski

Piłka nożna jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na całym świecie. Jej piękno polega na tym, że można ją uprawiać wszędzie i w każdych warunkach. Jest to gra zespołowa w której każdy detal ma znaczenie i nie zawsze drużyna silniejsza musi wygrać mecz. Naszą misją jest wychować zawodników o wysokich umiejętnościach piłkarskich oraz prezentujących wysoki poziom moralny i intelektualny. Stawiamy sobie wysokie cele, bo tylko poziom mistrzowski nas interesuje. Chcemy wychować drugiego Roberta Lewandowskiego. Wiemy jak to zrobić. Wspólnie to osiągniemy.

PŁYWANIE - DZIEWCZĘTA, CHŁOPCY

Maciej Kacer

TRENER

Pływanie jako najbardziej ogólnorozwojowy sport, gwarantuje harmonijny rozwój całego ciała, pozytywnie wpływa również na umiejętność koncentracji i procesy poznawcze. Liczne badania dowodzą, że rozwój w szkole jest mocno powiązany z lepszymi wynikami w sporcie i odwrotnie. Misją naszej Szkoły jest stworzenie przyjaznego miejsca w którym uczniowie będą mogli łączyć naukę z wyczynowym uprawianiem sportu, ich największą pasją. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy młody sportowiec zostanie wybitnym pływakiem, lecz dołożymy wszelkich starań aby wartości wyniesione z naszej Szkoły towarzyszyły uczniom przez całe życie.

SUKCESY

II miejsce w powiecie dziewcząt – 16/17
II miejsce w powiecie chłopców- 12/13

Biegi przełajowe